На Сквирщині вирують пожежі
За два дні у районі горіли поля із сухостоєм та пшеницею.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/20200812_124533-2000x1500.jpg)
Рятувальники продовжують закликати людей не палити траву. Про це повідомили у ГУ ДСНС Київщини.
14 серпня 03:40 виникло загоряння соломи та дров на відкритій території за адресою: с. Руда, пров. Заводський. Пожежники чергового караулу 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира та ПСО с. Шамраївка 2 години боролися із вогнем і о 05:10 його нарешті здолали.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/IMG-6012289fe842811d022a0881aa7d0aaa-V.jpg)
13 серпня о 12:28 запалала трава площею в 3 га у селі Шамраївка. Рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира та ПСО с. Шамраївка працювали злагоджено і вже о 13:42 загасили вогонь.
Причина пожежі встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/Screenshot-5-2.png)
12 серпня о 16:31 сталася пожежа у селі Самгородок, вул. Зарічна. На цей раз горіло поле із стернею пшениці на площі 0,5 га. Пожежу ліквідували о 17:24.
Причина пожежі встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/IMG-88275b29921efb947c39e92978522fe9-V.jpg)
12 серпня о 12:10 сталося загоряння трав’яного настилу в селі Шамраївка, вул. Волоти. Черговий караул 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира негайно став до роботи вже о 13:00 повністю загасив вогонь на площі 500 кв. м.
Причина пожежі встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/20200812_124433-2000x1500.jpg)
Раніше «Погляд» пиcав, що у Сквирі горів сарай, гараж та ледь не згоріла хата.