#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Технології

На облік в РНБО можуть взяти українських користувачів «ВКонтакте»

25.09.2020 Надiя Проценко 0

Усіх користувачів забороненої на теренах України російської соцмережі «ВКонтакте» можуть взяти на облік та перевіряти у Раді національної безпеки і оборони, чи не поширюють вони російський контент.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов під час ZOOM-конференції на тему «Цифрова трансформація держави: перспективи та ризики кібербезпеки», зазначає видання «Укрінформ». За його словами, користувачі повинні пам'ятати про відповідальність за порушення законодавства та поширення російського контенту.

«У нас, згідно із законодавством про санкції, «ВКонтакте» не має працювати в країні», – наголосив Данілов.

Також він додав: «Ми сьогодні займаємося цими питаннями, фахівці розуміють, про що йде мова – вони («ВКонтакте» – ред.) міняють дуже швидко проксі і ми не встигаємо зараз за ними відслідковувати. У країні є інституції, які за це відповідають, і ми вважаємо, що за допомогою наших іноземних партнерів це питання буде вирішено».

Повідомляється, що користувачі з України, які поширюватимуть російський контент за допомогою соцмережі «ВКонтакте», можуть мати проблеми з Нацполіцією.

У 2019 році РНБО спростувала чутки про повернення в Україні соцмереж «ВКонтакте», «Одноклассники», сервісів групи Mail.ru та Яндекс.

Нещодавно «Погляд» писав, що Facebook Pay відтепер запущений в Україні.

Фото для ілюстрації з відкритих інтернет-джерел