Новини
Новини Київської області
Вишгород
Надзвичайні новини
Кримінальні новини

На Київському водосховищі затримано браконьєрів


Порушники, які рибалили біля села Страхолісся, нанесли збитків на 12,5 тис. грн

Вночі десятого квітня двоє чоловіків за допомогою сіток займалися незаконним виловом риби з човна на березі Київського водосховища, в адмінмежах села Страхолісся Іванківського району.

Там їх і застали охоронці водойм. Під час рейду Київським рибоохоронним патрулем спільно з Управлінням оперативного реагування «Рибоохоронний патруль» та ГО «ЗВІР» («Захист води і риби») було виявлено грубе порушення правил рибальства.

Один громадянин ловив рибу за допомогою чотирьох сіток. І ось його улов:  плоскирка - 25 шт., краснопірка - 24 шт., окунь - 14 шт., по 8 шт. карася та ляща, судак - 3 шт. та по 2 шт. лина і синця. Загальна вага незаконно виловлених водних біоресурсів склала 23 кг. Інший здійснював незаконний вилов за допомогою трьох сіток. Таким чином йому вдалося добути 17 кг риби. А саме: чехоня - 30 шт., білизна - 7 шт., плітка - 2 шт. та щуку.

Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, становить 12 529 грн. На порушників складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Сітки, човен та водні біоресурси вилучені до рішення суду. Про це повідомив Київський рибоохоронний патруль.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

Фото Київського рибоохоронного патруля