#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Кримінальні новини

На Київщині чоловіку, що зберігав вдома арсенал зброї, загрожує від 3 до 7 років в’язниці

24.07.2019 Бобрик Юлія 0

Жителю одного із сіл Бородянського району, який незаконно придбав, та зберігав боєприпаси, повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України

Як повідомляли в ІА «Погляд» раніше, працівники поліції під час проведення санкціонованого обшуку у чоловіка виявили у гаражному приміщенні 4 гранати Ф-1, три запали до них, 25 набоїв калібру 7,62, реактивну протитанкову гранату та три шматка пластичної вибухової речовини, після чого перевіз їх до місця свого проживання в с. Луб’янка.

З’ясувалося, що підозрюваний в період з червня 2014 по травень 2015 року, перебуваючи в м. Дебальцево Донецької області, в зоні проведення Антитерористичної операції, придбав ці набої та без відповідного дозволу незаконно зберігав у гаражному приміщенні за місцем свого проживання, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 3 до 7 років.

, працівники поліції під час проведення санкціонованого обшуку у чоловіка виявили у гаражному приміщенні 4 гранати Ф-1, три запали до них, 25 набоїв калібру 7,62, реактивну протитанкову гранату та три шматка пластичної вибухової речовини, після чого перевіз їх до місця свого проживання в с. Луб’янка.

З’ясувалося, що підозрюваний в період з червня 2014 по травень 2015 року, перебуваючи в м. Дебальцево Донецької області, в зоні проведення Антитерористичної операції, придбав ці набої та без відповідного дозволу незаконно зберігав їх, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Підозрюваного затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Чоловіку загрожує покарання у виді позбавлення волі строком від 3 до 7 років.