#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

На Київщині відновили роботу 310 автобусних маршрутів

26.05.2022
На приміських та міжміських автобусних маршрутів задіяно близько 425 транспортний засіб.

На Київщині відновили роботу 310 автобусних маршрутів - зображення

На території Київської області відновили роботу 310 приміських та міжміських автобусних маршрутів загального користування, на яких задіяно близько 425 транспортний засіб, повідомив у своєму Telegram-каналі очільник Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Зокрема зазначається, що також відновлено роботу міжміських автобусних маршрутів загального користування сполученням:

·        "Тарасівка - Київ АС "Дарниця";

·        "Переяслав АС – Березань АС, через Гайшин, Пристроми".

"Усі райони Київської області забезпечені пасажирськими перевезеннями", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, днями також стало відомо, що на Київщині розміновані всі автомагістралі, крім того в пристоличному регіоні відновлене електро- і газопостачання. До слова, на Київщині замість 60 запланованих днів, роботи з відновлення елктропостачання тривали 45 днів. Варто зазначити, що окупанти пошкодили 10 000 кілометрів електроліній.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.