На Київщині відновили міст через річку Трубіж
![На Київщині відновили міст через річку Трубіж На Київщині відновили міст через річку Трубіж - зображення](/storage/resized/lg/news/9a851c80-e982-4961-81b8-c8701f0ae355/Шаблон ПОГЛЯД - 2023-11-02T234424.610.jpg)
На Київщині завершився капітальний ремонт мосту через річку Трубіж, який росіяни зруйнували навесні 2022 року.
Про це повідомив голова ОВА Руслан Кравченко.
Міст з'єднує два населені пункти: село Залісся і село Заворичі в Броварському районі. Його протяжність — 27 метрів.
Відбудова розпочалася у вересні минулого року та тривала близько 13 місяців. За це час відновили берегові опори, встановили прогонову будову, облаштували комунікації та нове дорожнє полотно.
"Відновлюємо на Київщині ще 6 мостів і завершимо роботи найближчим часом. Ще для 14 мостових споруд розробляємо проєкти", —
зазначив голова ОВА.
Нагадаємо, що на міжнародній трасі поблизу Гостомеля триває будівництво 134-метрового мосту. Як стало відомо, рух переправою планують відкрити до кінця року.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.