Новини Київської області
Головні новини

На Київщині триває активна відбудова об’єктів коштом UNITED24 та ФЛН, - Руслан Кравченко (ВІДЕО)

На Київщині вже відновили повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності 17,5 тис. об’єктів.

На Київщині триває активна відбудова коштом UNITED24 та ФЛН.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

"Щодо відновлення житла за кошти UNITED24 — на всіх 18 житлових будинках тривають роботи. Із них 5 на стадії завершення. Зокрема, багатоквартирні будинки в Ірпені та Гостомелі. Також триває капітальний ремонт двох шкіл. Щодо об’єктів, що відбудовуються коштом ФЛН. Активні роботи наразі на 25 об’єктах, де є замовником Київська ОВА", –

розповів Руслан Кравченко.

Він нагадав, що на Київщині вже відновили повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності 17,5 тис. об’єктів. Зокрема, багатоквартирні та приватні будинки, школи, садки, медичні заклади, адміністративні будівлі та ЦНАПи тощо.

Руслан Кравченко підкреслив, що всі процеси відновлення тримає на особистому контролі.

"Моє завдання не лише швидко відновити, а і якісно. І головне ефективно використати кошти, що виділяються", – додав начальник КОВА.

Цього тижня перевірили низку об’єктів, які відновлюють коштом UNITED24 та Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Зокрема, в Ірпені, Гостомелі та Бучі.

Поспілкувалися з підрядниками та місцевими мешканцями щодо якості проведення робіт та дотримання графіків. Начальник КОВА додав, що робота підрядників, крім контролю Київської обласної військової адміністрації, також під постійним контролем технагляду ПРООН.

Нагадаємо, на Київщині замінили майже 15 тисяч вікон, пошкоджених унаслідок російських атак. Зазначимо, що влітку минулого року на Київщині стартував масштабний проєкт із встановлення вікон на об’єктах, пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росіян. Заміна вікон відбувається у рамках віконної програми, яка створена американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з The Howard G. Buffett Foundation (HGBF).


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.