На Київщині замінили майже 15 тисяч вікон, пошкоджених унаслідок російських атак
![На Київщині замінили майже 15 тисяч вікон, пошкоджених унаслідок російських атак На Київщині замінили майже 15 тисяч вікон, пошкоджених унаслідок російських атак - зображення](/storage/resized/lg/news/9bf0934c-aa95-4719-a495-9bab233df8bd/photo_2024-05-01_11-59-01-300x200.jpg)
Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.
Зазначимо, що влітку минулого року на Київщині стартував масштабний проєкт із встановлення вікон на об’єктах, пошкоджених внаслідок повномасштабного вторгнення росіян. Заміна вікон відбувається у рамках віконної програми, яка створена американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з The Howard G. Buffett Foundation (HGBF).
"Під час першої зустрічі із засновником некомерційної організації GEM (Global Empowerment Mission) Майклом Каппоні домовлялися, що загальна сума допомоги становитиме 1 млн дол. США. Саме на таку суму Фонд обіцяв встановити вікна. На сьогодні вона майже втричі перевищує домовленості – 2,8 млн дол. США", –
зазначив начальник КОВА Руслан Кравченко.
Насамперед закриваються потреби людей, щоб мешканці Київщини могли проживати у своїх власних оселях або повернутися, хто до цього часу не мав змоги це зробити. В роботі фонду також є й соціальні об’єкти.
Нагадаємо, у Вишневому, що на Київщині продовжують відновлювати будинок, що постраждав від ракетної атаки у січні цього року. Уламки російської ракети впали на подвір’я цілого мікрорайону. Внаслідок удару були пошкоджені 11 багатоповерхівок та 700 квартир мешканців. Найбільше постраждав будинок по вулиці Київська в якому вибило вікна та віконні рами. До допомоги жителям пошкоджених вибуховою хвилею квартир долучився благодійний фонд “Джем” із США. Людям відразу почали привозити та встановлювати вікна. Як зараз виглядає будинок -дивіться у сюжеті.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.