Новини Київської області
Суспільство
Відбудова регіону

На Київщині "рекомендували до використання" 1016 закладів освіти

Навчальний процес у регіоні планують розпочати 1 вересня в очному форматі там, де це можливо.

На Київщині

На території Київської області комісії, що перевіряли стан готовності укриттів у закладах освіти, завершили свою роботу й стало відомо, скільки споруд "рекомендували до використання". Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

"На сьогодні комісії вже завершили цю роботу. Рекомендували до використання за призначенням 1016 споруд. Мова йде про укриття як в самих закладах освіти, так і в установах й організаціях, що знаходяться поруч. Переважна більшість із них – це найпростіші укриття. У частині укриттів наразі тривають ремонтні роботи", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

За його словами, наразі докладається максимум зусиль, аби у сховищах були всі необхідні комунікації – тепло, світло, вентиляція та вода. Це необхідно для того, щоб школярі та педагоги могли перебувати в укриттях навіть під час тривалої повітряної тривоги.

Також очільник області повідомив, що навчальний процес у регіоні має розпочатися 1 вересня в очному форматі там, де це можливо.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що понад 11,1 тисяч випускників Київщини взяли участь у НМТ. Також повідомлялося, що в Бородянці можуть створити сучасний європейський заклад освіти. Внаслідок військової агресії РФ, неодноразових обстрілів та попадань ворожих снарядів , будівля закладу зазнала серйозних руйнувань та пошкоджень, шо унеможливлює її подальшу безпечну експлуатацію. Тож у селищі мріють не просто відбудувати школу, а створити сучасний європейський заклад освіти.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.