Україна
Новини Київської області
Обухів

Семигори з Обухівщини визнали одним серед "неймовірних сіл України 2022"

Мальовниче село ввійшло в топ-10 сіл фіналістів всеукраїнського конкурсу.

Семигори з Обухівщини визнали одним серед

Семигори з Київщини стали фіналістами конкурсу "Неймовірні села України 2022". Конкурс проводила редакція аграрного онлайн-видання AgroPortal.ua спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні, повідомляє КОДА.

Загалом цьогоріч організатори отримали 120 заявок на участь у конкурсі до війни та 90 після початку бойових дій на території України.

У найближчому майбутньому для десяти сіл фіналістів Інститут партнерства та сталого розвитку проведе серію тренінгів для забезпечення ефективної підготовки до захисту їхніх проєктів перед членами Експертної ради конкурсу. 

Сам же захист бізнес-проєктів відбуватиметься в онлайн режимі й запланований на кінець липня. Переможець отримує 100 тис. грн., ще два села – по 50 тис. грн.

Семигори – це мальовниче село неподалік від Богуслава, розкидане на пагорбах, з яких відкриваються неймовірні краєвиди. Натомість в низині знаходяться кілька ставків. До слова, саме у Семигорах відбувалися події повісті Івана Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я" і знімався серіал "Спіймати Кайдаша".

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що в Україні знімають воєнну драму з елементами фантастики, яка оповідає історію волонтерки з Бучі.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.