На Фастівщині затримали двох крадіїв
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/zatrymani.jpg)
Фастівські поліцейські оперативно затримали двох чоловіків, які підозрюються у крадіжці чужого. Крадії, пошкодивши замок, проникли до господарської будівлі, звідки викрали електроінструменти.
Про це повідомляє поліція Київщини.
Поліція оперативно затримала крадіїв. Ними виявилися двоє чоловіків 32-х та 35-ти років, один з них вже мав проблеми із законом.
Викрадені інструменти вилучені та вже повернуті власнику.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/tyotro.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/tolo.jpg)
Затриманим повідомили про підозру у вчинені кражіки (ч. 3 ст. Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6років. Запобіжний захід обере суд.
Слідчі також перевіряють фігурантів на причетність до інших крадіжок.