На Броварщині відкрито два нових спортивних майданчика
26 серпня на Броварщині відбулося відкриття двох нових спортивних майданчиків в рамках програми "Київщина спортивна".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/yzobrazhenye_viber_2020-08-27_12-23-2.jpg)
На урочистостях були присутні заступник голови Київської облдержадміністрації Євген Калінін, начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв, місцеві керівники та районні депутати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/yzobrazhenye_viber_2020-08-27_12-23-22.jpg)
Спочатку було відкрито міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям (42 х 22 м) у Красилівці Калинівської ОТГ, а потім - мультифункціональний спортивний майданчик для ігрових видів спорту (32 х 18 м) з гумовим покриттям у Гоголеві.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/yzobrazhenye_viber_2020-08-27_12-23-209.jpg)
"Біля кожного з майданчиків буде облаштовано по два тренажери: мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями", - зазначив Сергій Тимофєєв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/yzobrazhenye_viber_2020-08-27_12-23-24.jpg)
Футбольний майданчик 42 х 22 у Красилівці став другим з семи запланованих на цей рік за програмою "Київщина спортивна".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/yzobrazhenye_viber_2020-08-27_12-23-240.jpg)
А ось мультифункціональний майданчик у Гоголеві, призначений для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту, став першим із 15 запланованих обласною програмою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/08/yzobrazhenye_viber_2020-08-27_12-23-25.jpg)
Нагадаємо, що раніше "Погляд" писав про відкриття у Калинівці на Броварщині нового спортмайданчика, після серії послаблень карантину.
Фото: Руслан Семенець, інформаційна агенція "Погляд"