На Бориспільщині сільський голова неправомірно нарахував собі премії
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/new-25195-2013-12-27.jpg)
Вказаний посадовець неправомірно нарахував собі премії та приховав цей факт від депутатів сільської ради, чим спричинив матеріальну шкоду сільському бюджету.
У зв’язку з цим, Бориспільською місцевою прокуратурою до суду подано позовну заяву про стягнення з нього шкоди, спричиненої корупційним адміністративним правопорушенням. Таким чином, завдяки реагуванню прокуратури, голова сільради змушений відшкодувати завдані державі збитки.