Новини
Україна-суспільство
Російсько-Українська війна

МВС попередило теракт проти керівництва України

Всі деталі обіцяють розповісти після перемоги.

МВС попередило теракт проти керівництва України - зображення

МВС запобігло теракту проти керівництва України. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін, повідомляє пресслужба МВС.

За словами заступника МВС, з початку повномасштабного вторгнення рф Нацполіція затримала понад 800 осіб, що підозрюються в диверсійній діяльності. І по цей час правоохоронці щодня отримують інформацію про різних підозрілих осіб від цивільного населення, що допомагає проводити контрдиверсійні заходи.

"Правдивим виявляється лише одне з десяти повідомлення, але воно того варте, адже виявлення диверсантів є одним з ключових чинників забезпечення громадської безпеки в умовах війни. І саме завдяки інформації з наших оперативних джерел, вдалося попередити терористичний акт проти керівництва нашої Держави. І після перемоги про це можна буде розказано значно більше", –

заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін

Як раніше повідомляв "Погляд", за час роботи чат-бота єВорог українці надіслали правоохоронцям понад 940 заявок про колаборантів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.