Новини
Новини Київської області
Ірпінь

Мовний скандал: в Ірпені відсторонили викладачку, яка відмовилась читати лекцію українською

Керівництво закладу назвало ситуацію ганебною для Державного податкового університету.

Мовний скандал: в Ірпені відсторонили викладачку, яка відмовилась читати лекцію українською - зображення

У Державному податковому університеті в Ірпені викладачку, яка не захотіла читати лекцію українською мовою, відсторонили від роботи. Про заявив очільник Податкового університету Дмитро Серебрянський.

"6 квітня 2023 року на адресу Університету надійшло колективне звернення студентів про те, що д.ф.н, професор кафедри соціальної філософії та управління Любов Воробйова використовує російську мову під час проведення лекцій у дистанційному форматі. Відповідний факт було зафіксовано на відео.

Представники адміністрації вищого навчального закладу миттєво відреагували на ситуацію. Було оголошено про проведення службового розслідування, на період якого викладачка відсторонена від виконання обов‘язків. Використання російської мови в освітньому процесі - пряме порушення Закону України.

Співпраця з викладачем, який використовує мову країни-агресора у стінах Податкового університету, неприпустима!", ‒

очільник Податкового університету Дмитро Серебрянський

У ситуації обіцяють оперативно розібратись під час службового розслідування. Також у закладі закликають повідомляти про подібні інциденти з викладачами у минулому, адміністрація Державного податкового університету закликає поінформувати про це керівництво ДПУ.

Нагадаємо, на Фастивщині затримали виховательку, яка катувала підопічну 9-річну дівчинку. На тілі дівчинки виявлені січені рани. За попередніми даними огидні методи "виховання" застосовувались вже не вперше.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.