Обухів
Суспільство

Молодь агітує за здоров'я


 В третій Обухівській СЗОШ студенти - медики провели профілактичну лекцію в підтримку здорового способу  життя. Вже багато років в обухівських школах проходять корисні лекції для учнів. Їхнім головним меседжем є профілактика наркотичної та алкогольної залежностей та заклик молоді до здорового способу життя. Основна аудиторія слухачів - учні з п’ятого по сьомий класи. Ініціював ці важливі для підростаючого покоління  заняття в навчальних закладах,  лікар - нарколог Обухівської ЦРЛ Петро Федь. Особливістю цих профілактичних лекцій є застосування методики «рівний рівному». Вона полягає у тому, що інформацію аудиторії слухачів, доносять майже їхні однолітки  - студенти Обухівського медичного коледжу.
За словами Петра Миколайовича Федя, саме за таких умов у школярів активізується "орієнтовний рефлекс" на виступаючих лекторів - однолітків.  Адже дорослих, учням слухати не так цікаво.  
    На заході  і сам нарколог розповів школярам чимало історій про людські долі своїх підопічних пацієнтів. Основні ж теми своїх виступів, юні лектори присвятили  наслідкам вживання наркотиків, алкоголю, залежності від цигарок, профілактиці венеричних хвороб та ВІЛ - СНІДу, ігроманії, а також важливості спортивного дозвілля та здорового харчування.      По завершенні профілактичної лекції діти мали змогу задати хвилюючі питання наркологу та юним лекторам. У планах юної агітбригади з наркологом, протягом навчального  року охопити профілактичними лекціями усі школи міста та району.