#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Суспільство

Міноборони: на військовий облік візьмуть вагітних жінок та жінок з малолітніми дітьми (ВІДЕО)

26.12.2021
Робота з реалізації наказу Міноборони буде проводитися до кінця 2022 року.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Головного управління розвідки Міністерства оборони, вагітні жінки та/або з малолітніми дітьми теж беруться на військовий облік.

Зазначається, як і у випадку чоловіків, для жінок враховуватиметься стан здоров’я людини та її сімейні обставини.

Міноборони повідомили, що робота з реалізації наказу щодо військового обліку жінок спланована до кінця 2022 року.

"До кінця 2022 року у Генеральному штабі Збройних сил України буде проведено аналіз змін кількості військовозобов’язаних-жінок, що перебувають на військовому обліку", – йдеться у дописі.

Треба зазначити, що взяття на військовий облік – це не призов на службу. На життя українок ці законодавчі зміни зараз не вплинуть, а до кінця 2022 року може постати необхідність стати на облік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.

Тож протягом 2022 року не варто очікувати якихось проблем.

У подальшому за ухилення від військового обліку, як і для чоловіків, після попередження з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, передбачено штрафи.Раніше було оприлюднено список всіх необхідних документів для жінок, яких зобов’язали стати на військовий облік.

Нагадаємо, до кінця року Міноборони розробить алгоритм впровадження військового обліку жінок, цей процес буде плановим та організованим.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.