Новини
Київщина-суспільство
Київ

Київ сам побудує міст: Віталій Кличко відповів Укравтодору

26.02.2021 Дар'я Сафронова 0

Втілення "ідеї" щодо передачі Подільсько-Воскресенського мостового переходу на баланс Укравтодору значно відтермінує добудову мостового переходу, поки пройдуть всі бюрократичні процедури, передбачені законом.

Як повідомив голова Київської міської ради Віталій Кличко, роботи на Подільсько-Воскресенському мостовому переході тривають, та вже вийшли на фінальну стадію добудови. Терміни робіт дещо зсунулися через пандемію, що спричинила і економічну кризу, і проблеми з логістикою.

Нагадаємо, як писав "Погляд", Укравтодор звернувся до Віталія Кличка щодо передачі на баланс Подільсько-Воскресенського мосту для прискорення будівництва і введення його в експлуатацію. Але мер Києва вирішив нагадати держкомпанії про Дарницький міст, що стоїть недобудованим і не введеним в експлуатацію із 2004 року.

"Укравтодору як державній структурі варто не займатися маніпуляціями і публічними заявами, а взяти і нарешті добудувати та ввести в експлуатацію хоча б Дарницький міст", -

Віталій Кличко

У заяві Кличка зазначається, що місто за законом не має права здійснювати ремонтні роботи моста, оскільки він перебуває на балансі Укрзалізниці. А оскільки відомство вже кілька років, незважаючи на всі звернення столичної влади, не передає Дарницький міст на баланс Києва, його повинна добудувати держава.

"Погляд" раніше писав, що Укравтодор планує оновити та побудувати 4500 км державних доріг у 2021 році, і буде проведена національна програма відновлення мостів. Усього буде відновлено 150 штучних споруд. А на Київщині планують побудувати автодорогу Героїв Небесної Сотні в межах Вишнівської й Борщагівської територіальних громад, яка з’єднає дороги державного значення Київ – Чоп та Київ – Одеса.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: kyivcity.gov.ua