Новини
Автоновини

Київ очікує на нові тролейбуси

14.12.2020 Дар'я Сафронова 0

У новому громадському транспорті будуть встановлені кондиціонери та камери спостереження.

«Богдан Моторс» запропонувало для Києва тролейбуси, які відповідають усім вимогам замовника за найнижчою ціною – 173,06 млн грн. Про це повідомляє Ukrautoprom.

Згідно з умовами тендеру, нові тролейбуси будуть обладнані кондиціонерами, системою відеоспостереження, мобільним терміналом голосового зв’язку з GPS-датчиком, автоматизованими системами оплати проїзду та підрахунку пасажирів. Загальна пасажиромісткість тролейбусу складає 170 чол., з них – 50 місць для сидіння.

Нагадаємо, «Погляд» повідомляв, що у Києві закупити повинні не тільки нові трамваї, а ще й автобуси. Оновлення громадського транспорту у столиці та інших містах України відбудеться за підтримки Європейського інвестиційного банку в рамках реалізації проєкту «Міський громадський транспорт України».

Як писав «Погляд», Нацполіція також оновила транспорт, тому отримала 30 машин-техстанцій заради безпеки на дорогах. Їх загальна вартість таких складає 60 млн грн.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал  «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.