Новини
Україна
Київщина

Ким треба працювати, щоб мати гідну пенсію

27.03.2019 Альона Ткаченко 0

Щоб отримати найбільшу пенсію необхідно працювати суддею, народним депутатом або прокурором. Про це повідомив Олексій Дорошенко, голова Національної Ради економічного розвитку.

За даними Пенсійного фонду, на 20 тис. осіб збільшилася кількість тих людей, які отримують пенсію понад 10 тис. грн. В цій категорії найбільша пенсія у суддів, потім йдуть народні депутати та прокурори.

"Минулого тижня ми приводили розміри кожного виду пенсій. Тому можемо побачити, що найбіднішу категорію складають ті, хто отримує соціальну пенсію, середній розмір якої по країні на січень складав лише 1500 грн на місяць. Загалом за рік кількість людей похилого вику скоротилося на 255 тис. осіб", - зауважив голова Національної Ради економічного розвитку.

Як зазначає Олексій Дорошенка, пенсію від 5 до 10 тис. грн отримує з початку року 7% осіб, тоді як минулого року їх кількість складала 5,6% , 24% - майже чверть тих, хто пішов на заслужений відпочинок - 2,78 млн осіб, отримують від 2 до 3 тис. грн. Більше половини пенсіонерів в Україні, а саме 51%, отримує від держави від 1,4 до 2 тис грн. Але в країні є 84 тис пенсіонерів, які отримують менше 1,4 тис. грн на місяць. Їх кількість складає 0,7% від загальної кількості. Хоча саме ця категорія скоротилося за рік в 11 разів.

Фото: УНІАН