#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Автоновини

Кримінальну відповідальність за нетверезе кермування скасовано

03.07.2020 0 Александр Чернышенко 0

Президент України Володимир Зеленський підписав новий закон, яким скасовується кримінальна відповідальність за керування транспортом у нетверезому стані.

Фото - pixabay.com

Про це стало відомо з інформації, розміщеної на сайті Верховної Ради.

Напередодні «Погляд» повідомляв про набуття з 1 липня чинності нових, суворіших штрафів для водіїв за керування авто у стані алкогольного, наркотичного або інших видів сп’яніння, та настання кримінальної відповідальності за здійснення цього правопорушення.

Під таку ж кримінальну відповідальність мали підпадати передача керування авто особі, яка перебуває в стані такого сп’яніння чи під впливом наркотиків, та відмова водія від проходження медичного освідування на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Закон мав набути чинності з 1 січня 2020 року, але його дію відклали до 1 липня 2020 року. Проте у червні цього року депутати прийняли новий законопроєкт № 3314, який 2 липня підписав президент. Новий підписаний закон фактично скасовує дію попереднього законопроєкту, та повертає нетверезе кермування до категорії адміністративних правопорушень.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що на Васильківщині п’яний водій Daewoo ледь не збив матір з дитиною, а на новій ірпінській трасі п’яний чоловік здійснив лобове зіткнення.