Колишній гравець київського "Динамо" Тарас Михалик розпочав бійку на футзальному турнірі (відео 18+)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/taras-mihalik.jpg)
На Різдвяному турнірі, що відбувався у Луцьку, теперішній гравець місцевої "Волині" Тарас Михалик, граючи за рідну команду з Любешова "Прип'ять", де він народився і виріс, розпочав бійку і був вилучений з поля.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_5-3.png)
У матчі проти "Ікви", після кількох грубих епізодів з боку обох команд, Михалик вирішив з'ясувати стосунки кулаками і накинувся на опонента, взявши його за голову та спровокувавши бійку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/Screenshot_6-2.png)
Слід зазначити, що команда Михалика вийшла на цей поєдинок в формі російського "Локомотива", за який він виступав протягом шести років (з 2013 по 2019).
Головне фото з сайту dynamo.kiev.ua