Суспільство
Київ

КМДА затвердила план евакуації жителів столиці

13.02.2022
В кожному районі Києва створили комісії з питань евакуації населення.

КМДА затвердила план евакуації жителів столиці - зображення

Пресслужба КМДА повідомила, що план евакуації населення столиці визначає місця розташування збірних евакуаційних пунктів, кількість необхідного транспорту та безпечні райони для розміщення населення.

Об’єкти критичної інфраструктури перейшли в режим підготовки до роботи в умовах надзвичайної ситуації, а підприємства забезпечені гарантованим безперебійним зв’язком у разі відсутності мобільного зв’язку та інтернету. Також повідомляється, що наразі міські служби вже працюють в умовах запобігання надзвичайній ситуації військового характеру.

"Сьогодні сили та засоби цивільного захисту Києва (це комунальні служби, аварійно-рятувальні служби та інші) становлять: 13,5 тисяч осіб особового складу та понад 780 одиниць техніки. Також розгортаються сили територіальної бригади для оборони Києва", – заявив міський голова Віталій Кличко.

Він наголосив, що кількість придатних укриттів збільшена утричі і загалом до фонду захисних споруд цивільного захисту входять понад 500 сховищ.

Нагадаємо, в Україні відбудуться навчання резервістів та тероборони. Масштабні навчання планують провести вже у березні цього року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.