Київщина
Економіка

Київський обласний бюджет – 2022 можуть прийняти в середині лютого

Публічне обговорення бюджету завершено.

Київський обласний бюджет – 2022 можуть прийняти в середині лютого - зображення

Надати та опрацювати пропозиції, після чого узгодити та підготувати до розгляду проєкт рішення "Про обласний бюджет Київської області на 2022 рік" планують на сесії обласної ради, яка відбудеться 17 лютого. Пресслужба Київської обласної ради повідомила про завершення публічного обговорення головного фінансового документу області.

Публічне обговорення в онлайн-режимі тривало протягом трьох днів та, за словами голови Київської обласної ради Наталії Гунько, було продуктивним.

"Ми мали змогу всі разом обговорити основні показники обласного бюджету, почути проблемні питання, отримати відповіді та прийняти спільні висновки щодо обґрунтованості, необхідності та доцільності у фінансуванні тих чи інших витрат за рахунок коштів обласного бюджету. За результатами проведеного обговорення ми сформували відповідні висновки, які будуть направлені для обов’язкового врахування до Київської обласної державної адміністрації".

Голова Київської обласної ради Наталія Гунько

Тепер в раді розглядають можливість запровадження практики публічного обговорення проєктів обласного бюджету кожного року.

Також повідомляється, що учасники обговорення також визначилися із термінами надання та опрацювання пропозицій, узгодження проєкту рішення та підготовки його до розгляду на сесії обласної ради, яка відбудеться вже 17 лютого.

"Публічне обговорення обласного бюджету є дієвим. І депутати, і жителі Київщини змогли проаналізувати основні показники проєкту обласного бюджету на 2022 рік. Лише після такого детального вивчення та опрацювання обласного бюджету його можна буде затверджувати на черговій сесії обласної ради".

Заступниця голови Київської обласної ради Тетяна Семенова

Нагадаємо, Київщина – єдиний регіон в Україні, який не затвердив обласний бюджет до кінця 2021 року. Тоді колишній очільник КОДА заявляв, що Київська обласна рада ігнорує прийняття бюджету в регіоні. Натомість в Київоблраді пояснили, чому досі не прийнято бюджет. Також на початку року стало відомо, що якщо бюджет так і не приймуть, без зарплат залишиться чимало людей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.