Новини
Новини Київської області

Київщина: проводяться знешкоджувальні вибухові роботи (ВІДЕО)

За різними висновками, на повне розмінування регіону знадобиться від 30 до 70 років.

Київська обласна військова адміністрація попередила, що нині проводяться технологічні вибухові роботи, зокрема біля Білої Церкви.

Вибухи, пов’язані з технологічними процесами, на Шамраївському родовищі гранітів, що в Білоцерківському районі.

В деяких громадах Київщини місцеві жителі можуть чути звуки сильних вибухів.

Усім радять зберігати спокій та просять поділитись інформацією з близькими та рідними. Особливо йдеться про літніх людей.

Звуки вибухів, викликані роботами з розмінування та ліквідації небезпечних предметів, що залишились після російських окупантів.

Рятувальники нагадали: деокупована Київщина ще тривалий час буде потенційно небезпечна для громадян. За різними висновками, на повне розмінування регіону знадобиться від 30 до 70 років.
Нагадаємо, на Київщині  повноцінно запрацював єдиний номер виклику екстрених служб.
112 – це номер для звернення громадян, які опинилися у надзвичайній ситуації. Він використовується як альтернатива гарячим лініям 101, 102, 103 та 104, дозволяючи не витрачати час на те, щоб дзвонити у кожну службу окремо.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.