На Київщині повноцінно запрацювала телефонна служба 112
![На Київщині повноцінно запрацювала телефонна служба 112 На Київщині повноцінно запрацювала телефонна служба 112 - зображення](/storage/resized/lg/news/9a3c6dee-3314-4698-8298-a560c8ac64e2/GqFLdL8xDLNjd0q2CtfmE9ipKWOPjcrY5QKovD3K.jpg)
У Київській області повноцінно запрацював єдиний номер виклику екстрених служб
Про це повідомляє Telegram-канал Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка.
112 – це номер для звернення громадян, які опинилися у надзвичайній ситуації. Він використовується як альтернатива гарячим лініям 101, 102, 103 та 104, дозволяючи не витрачати час на те, щоб дзвонити у кожну службу окремо.
Впровадження єдиного номера виклику екстрених служб розпочалося з міста Києва. Майже за три місяці роботи надійшло понад 167 тисяч викликів. Найчастіше дзвінки скеровувалися до Національної поліції України.
"На лінію можуть звернутися і люди з порушенням слуху чи мовлення. Перекладачі жестової мови служби 112 опрацювали понад 2 тисячі таких звернень з 1 липня 2023 року. Не збавляємо темпи й продовжуємо працювати над тим, щоб служба 112 якнайшвидше функціонувала на всій території України. Робота триває. Далі буде!"
резюмував Глава МВС
Нагадаємо, що з 1 серпня в Україні змінили порядок мобілізації. Строковики зможуть добровільно мобілізуватися до лав ЗСУ і більше не чекати закінчення строкової служби. Змінюється і система нарахування виплат військовим.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.