Новини Київської області
Економіка

Київщина отримає на дороги 1,2 мільярда гривень із держбюджету

Ремонтні роботи планують провести на 44 дорожніх об'єктах.

Київщина отримає на дороги 1,2 мільярда гривень із держбюджету - зображення
Фото: pixabay

Про це повідомила пресслужба Київської ОДА.

Загальний обсяг субвенцій з державного бюджету, передбачених місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, а саме на реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, а також вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, складає у 1185196,300 тисяч гривень.

"Київська облдержадміністрація вже сформувала перелік об’єктів та заходів з реконструкції, ремонту і утримання доріг. Плануємо провести роботи на 44 об‘єктах. Таким чином продовжуємо зшивати регіон якісними дорогами", – пояснив голова КОДА Василь Володін.

Володін зазначив, що завдяки реалізації програми "Велике будівництво" на Київщині продовжують забезпечувати якісний проїзд до об’єктів соціальної інфраструктури – садочків, шкіл, лікарень.

Нагадаємо, напередодні нового року у столиці відкрили рух новою ділянкою Великої кільцевої автодороги. Йдеться про відрізок дороги від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської з транспортною розв’язкою на різних рівнях.

Раніше в рамках програми "Великого будівництва" поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Також повідомлялося, що столицю та Білу Церкву може з'єднати платна автодорога. Йдеться про шестисмугову швидкісну автодорогу, яка пролягатиме повз населені пункти і водії зможуть рухатися зі швидкістю 130 кілометрів на годину.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.