Новини
Україна
Здоров'я
За кордоном

Кількість жертв електронних сигарет у США зросла до 26

11.10.2019 Надiя Проценко 0

Як повідомлялося раніше, безпечних сигарет, у тому числі й електронних (вейпів) не існує. У США від використання вейпів вже померло 26 осіб. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Sun.

Кількість жертв електронних сигарет у США зросла до 26

Представники охорони здоров'я в штаті Юта підтвердили, що пацієнт віком до 30 років помер у себе вдома в Солт-Лейк-Сіті після вейпінгу психоактивної речовини канабісу. Це перший випадок, коли людина померла вдома, не потрапивши в лікарню.

Як зазначає видання, епідемія захворювань легень у Сполучених Штатах посилюється.

На карті позначено місця фіксації смертей від використання електронних сигарет. Останні летальні випадки трапилися у штатах Юта, Масачусетс, Джорджія та Каліфорнія.

Центри з контролю і профілактики захворювань повідомили, що кількість людей, постраждалих від захворювань легенів, пов'язаних з вейпінгом, досягла 1080, що на чверть більше, ніж було на попередньому тижні. З них понад третини пацієнтів молодші 21 року. Смертельні випадки переважно спостерігались у літніх людей, яким, мабуть, було важче відновлюватися.

Українцям пропонують підписати петицію щодо заборони продажу електронних сигарет дітям, адже сьогодні українське законодавство не забороняє продаж цих пристроїв особам, які не досягли 18 років.