Такого відбору на Євробачення ще не було. Виконавиці за виконавцями відмовляються представляти Україну на пісенному конкурсі.
Гурт KAZKA також відхрестився від участі. Про це вони написали у своєму блозі.
"Ми хочемо i мали б за честь представляти Україну на Євробаченні. Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога будь-якою ціною. Наша місія — об’єднувати людей своєю музикою, а не сіяти розбрат. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо у 2019 році на Євробачення", — завила KAZKA.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/0-02-04-2fc3b8b6ffc3a9652028300455abcd8dc6ac8ddea573d09a941c6ff281b1046b_d5b3a0a5.jpg)
Ілюстративний матеріал із відкритих джерел