Карантинний живопис Ірини Мезері в Ірпені
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Mezerya.jpg)
В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї триває виставка заслуженого майстра народної творчості України Ірини Мезері «Карантинний живопис і не тільки». Свої роботи художниця експонує тут уже втретє.
Через війну на Сході України майстриня змушена була із рідного Луганська перебратися з родиною до Ірпеня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Mezerya-1.jpg)
Як розповідає Ірпінський історико-краєзнавчий музей, Мезеря займається живописом на склі, використовуючи власну техніку. Працює у різних жанрах, зокрема розписує скляний посуд.
До своїх робіт художниця додає короткі тексти, які містять авторські коментарі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Mezerya-2.jpg)
Так, картину «Перший серед рівних» вона присвятила пам'яті заслуженого художника України Костянтина Могилевського, який минулого року пішов із життя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Mezerya-3.jpg)
Мезеря своїми творами намагається привернути увагу до окремих аспектів нашого буття, її непокоїть нищення людством природи тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Mezerya-4.jpg)
Персональні виставки мисткині відбувалися у Києві, Луганську, Ужгороді, Сєверодонецьку. А в Ірпінському історико-краєзнавчому музеї вона виставляє свої роботи вже втретє.