Капелюху із «головної» ялинки знайшли нове призначення
Раніше прикраса у вигляді чарівного капелюха була на верхівці головної ялинки столиці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-28_09-41-18.jpg)
Однак багато киян розкритикували творчий задум організаторів і прикрасу зняли, а замість неї встановили традиційну зірку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/131669034_3619828894767759_7441923493779793388_o.jpg)
Проте капелюх розмістили для фотозони.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/photo_2020-12-28_09-41-17.jpg)
Директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова на своїй сторінці у Фейсбук розповіла, що тепер капелюх прикрашає фотозону і кожен охочий може загадати бажання під оригінальною новорічною прикрасою.
« Символічне фото під найочікуванішим арт-об‘єктом сезону можна зробити біля головної ялинки країни! Дякую вам, дорогі Ігор Добруцький, Надежда Тутенко & Folk Ukraine за казку! За натхнення, за любов до прекрасного і за віру в людей попри все »,- наголосила жінка.
«Погляд» пиcав, що українська ялинка – серед 10 найкрасивіших у Європі
Нещодавно «Погляд» повідомляв, стало відомо, коли у столиці демонтують новорічні об’єкти
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.