Україна
Здоров'я
Економіка

Кабмін дозволив купувати ліки українцям віком від 60 років за програмою "єПідтримка" (ВІДЕО)

Вже з 24 січня українські пенсіонери зможуть витратити 1000 гривень на ліки, які включені до Державного реєстру ліків.

З 24 січня у рамках програми "єПідтримка" повністю вакциновані українці віком від 60 років зможуть витратити 1000 грн на ліки. Сьогодні уряд ухвалив необхідні для цього рішення.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Але без обмежень не обійшлося. За програмою "єПідтримка" не можна буде купувати будь-які ліки — дозвіл поширюється на препарати, які були включені до Державного реєстру ліків.

Ліки можна буде придбати в аптеках та інтернет-аптеках. Проте за кошти програми можна придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці.

Наразі в рамках програми "єПідтримка" українці можуть витрачати кошти у сферах культури, фізичної культури та спорту, для здійснення внутрішніх перевезень залізничним та авіаційним транспортом, а також для покупки книг.

Нагадаємо, в Україні планують розширити програму  "єПідтримка" на дітей віком від 12 до 17 років.  Підлітки зможуть витратити 1000 гривень за вакцинацію на позашкільну освіту.

Раніше очільник уряду Денис Шмигаль заявив, що в країні вже понад 6,7 мільйона громадян подали заявки на отримання коштів через програму "єПідтримка".

Більше відео про COVID в Україні дивіться за посиланням.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.