![Ірпінський кінологічний центр плекає чотирилапих офіцерів поліції](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/05/Kinology-peredaly-malinua-plats.jpg)
Нещодавно працівники
кінологічного центру поліції Київської області, що знаходиться в Ірпені, подарували столичним поліцейським чотирьох песиків бельгійської вівчарки малінуа. Після тренувань вони виходитимуть зі своїми наставниками на службові чергування.
Кінологічний центр поліції Київської області — це єдиний розплідник собак у системі Національної поліції України. Тут їх плекають із неймовірною любов’ю та турботою.
За словами начальника кінологічного центру Світлани Коломієць, протягом року тут вирощують майже 30 цуценят. У подальшому їх передають до поліції для служби у вибухотехнічних та інших підрозділах, зоні проведення операції об’єднаних сил.
![Ірпінський кінологічний центр плекає чотирилапих офіцерів поліції](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/05/Kolomiyets.jpg)
Цього разу тримісячних цуценят породи малінуа передали на безоплатній основі до поліції Києва. Ще двох відправлять на службу до чернігівських правоохоронців.
Поліцейські-кінологи подарували песиків столичним колегам абсолютно безкоштовно. Хоча іноземні правоохоронці, зокрема й американські, купують таких вівчарок за чималі кошти.
![Ірпінський кінологічний центр плекає чотирилапих офіцерів поліції](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/05/Kinology-peredaly-malinua-plats-trenuv.jpeg)
Після отримання необхідних навичок чотирилапі офіцери поліції вийдуть на службу зі своїми кінологами. За допомогою службових собак робота правоохоронців стане більш оперативною та ефективною.
Вони беруть активну участь у розкритті злочинів, адже їхні спеціальні навички допомагають затримувати озброєних злочинців, брати слід втікача, знаходити зниклих людей, виявляти наркотики, зброю та вибухівку.
![Ірпінський кінологічний центр плекає чотирилапих офіцерів поліції](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/05/Kinolog-tsentr.jpg)
Світлана Коломієць сподівається, що чотирилапі вихованці кінологічного центру не лише сумлінно нестимуть службу в різних областях України, а й стануть родоначальниками нової лінії службових собак.