Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Київщина-суспільство

Ірпінські корупціонери готують змову проти депутата міськради


Інсайдерське джерело повідомляє, що проти Тимура Нагалевського, депутата 8-мого скликання Ірпінської міськради готуються публікації "брудних" матеріалів в провладній містечковій інформаційній агенції Ірпеня.

Відверте порушення законів та регламенту Ірпінською міською радою відбулось, коли у депутата 8 мого скликання Ірпінської міськради, Тимура Нагалевського, 26 серпня 2021 року за результатами голосування 13-тої сесії Ірпінської міськради було вкрадено голос під час розгляду питання 140, незаконної забудови ЖК“Ібіс”, яке протягли на голосуванні шляхом маніпуляції голосів. Депутат направив заяву з приводу голосування до прокуратури. Резонансний випадок отримав розголос в соціальних мережах і обурення громадян.

За попередньою інформацією інсайдерського джерела, чергові брудні матеріали готуються проти Тимура Нагалевського в провладній містечковій інформаційній агенції, яка розміщується в приміщенні Ірпінської міської ради, звільнена від оренди і фінансується з міського бюджету. Тобто за рахунок платників податків Ірпеня. Виток інформації стався через згадку в цих брехливих публікаціях одного з відомих державних топ-менеджерів, який не має жодного стосунку до ірпінських корупційних розборок. Саме з’ясування обставин появи віп-прізвища в брудних матеріалах цієї агенції розкрило всю схему подачі публікації. Помічнику цієї віп-особи передані номери мобільних телефонів і домашні адреси міського голови, колишнього міського голови та його чорного піарника, під керівництвом якого матеріали готувалися до публікації з метою подальшого масового поширення задля підриву репутації цієї особи та опозиційних депутатів Ірпінської міської ради.

Тимур Нагалевський, депутат 8-мого скликання Ірпінської міськради від партії Європейська Солідарність на своїй сторінці facebook коментує події:

«Брудні пасквілі вигадані багато століть тому, анонімні газетки досі використовують… Тільки в цифрову епоху це вже не спрацьовує - ще не відверстали номер, а вже всі знають що і де друкується. Друзі, як побачите ці витвори мистецтва, передайте мені, я в музей чорного піару Руху «Чесно» подарую, посміємось разом. Це ж як запікати в одне місце їм почало після того, як я сказав що у законний спосіб буду відстаювати свої права»

Моя позиція чітка й проста - я дію по Закону й нікого не боюсь крім Бога. І так діяти буду надалі. Усіх, а в першу чергу депутатів, закликаю на чорне не казати біле і на біле не казати чорне. І не грати в гру одного відомого в Ірпені актора

ІА “Погляд” вже повідомляв, що ЖК “ІБІС” в Ірпені зводять незаконно.

https://www.youtube.com/embed/oVADP0tKKHY

Також ми інформували, що Ірпінська влада вкрала голос: питання незаконної забудови ЖК “Ібіс” протягли на голосуванні.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.