#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Культура
Київ

Вчителів та студентів запрошують до формування всеукраїнської освітньої програми про український парламент

13.01.2020 Оксана Кириленко 0

 Заповнивши коротку анкету до 16 січня бажаючі можуть долучитись до формування всеукраїнської освітньої програми про український парламент та брати участь у супутніх заходах.

Global Office – громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.

Громадська організація розпочали розробку всебічної парламентської навчальної програми про Верховну Раду України, щоб підвищити обізнаність школярів, молоді та дорослих щодо устрою влади в Україні, як працює український парламент, за що відповідальні депутати та як громадяни можуть брати активну участь у демократичних процесах. 


"Ми склали невелику анонімну анкету, щоб зрозуміти як, на вашу думку, ми можемо зробити цю тему цікавою і комфортною для вивчення.

Заповнення анкети займе декілька хвилин та допоможе нам почати будувати каркас нової формальної та неформальної політичної освіти.

Якщо вам цікаво дізнатись результати та/або долучитись до розробки програм\участі у стратегічних сесіях\фокус групах — залиште в кінці анкети емейл і ми з вами будемо на зв’язку", - повідомляють активісти.

анкета для вчителів: https://forms.gle/b5u2zEQsUQCmYWko9
анкета для студентів: https://forms.gle/pJKWVDUPq9MfvH838