Новини
Київщина
Вишгород
Культура
Хороші новини

У селі на Вишгородщині спорудили музичний фонтан

26.06.2020 Косянчук Інна 0

Водний феєрверк у Старих Петрівцях «танцює» у ритмі джазу, блюзу та рок-н-ролу.

На Вишгородщині багато сіл мають свої родзинки. Приміром, у Нових Петрівцях – це відомий парк «Межигір’я», у Демидові – зоопарк «12 місяців», у Новосілках – пам’ятка природи «Дуби княгині Ольги»… Днями своєю новоствореною цікавинкою обзавелося й село Старі Петрівці, та ще й такою, що, вочевидь, буде не лише приводом для гордості серед сільчан, а й зробить село популярним і серед жителів довколишніх населених пунктів. А може, й гості зі столиці навідуватимуться, щоб відпочити й отримати естетичну насолоду. Цей водний феєрверк може стати і туристичною родзинкою Вишгородщини.

Відкриття музичного фонтану у центрі Старих Петрівців відбулося без помпезності й численних гостей – з огляду на вимоги карантину.

«Зі слів Старопетрівського сільського голови Ростислава Єреми, ідея збудувати фонтан виникла ще чотири роки тому. Але зібрати кошти на нього вдалося лише у цьому році. Фонтан став черговим кроком у створенні центру відпочинку для жителів села. Спочатку заклали сквер, потім зробили скейт-парк і дитячий майданчик, а зараз відкрили фонтан, в планах ще добудувати сцену. І тоді тут можна буде проводити різноманітні свята. Фонтан є пішохідним і має три режими роботи – статичний, динамічний і музичний. Останній – найцікавіший: струмені води танцюють у ритмі музики – джазу, блюзу чи рок-н-ролу. Найбільша висота струменів може сягати 6 метрів. Увечері фонтан має підсвітку, яка переливається п’ятдесятьма відтінками. Вода, з якої формуються струмені, знезаражується, тому у ній можна хлюпатись, що із задоволенням вже роблять діти», повідомляється на Фейсбук-сторінці Старих Петрівців.

Фонтан працює з 10:00 до 00:00, і, вочевидь, дуже швидко набуде популярності. А гостинні старопетрівчани запрошують провести дозвілля біля водного феєрверку і сусідів. Але в нинішній карантинний час просять не забувати про соціальне дистанціювання.

Зазначимо, сьогодні "Погляд" також інформував, що у Борисполі урочисто відкрили пам’ятник Чубинському в повний зріст.

Як раніше повідомляв "Погляд", масштабний проєкт з дослідження давнього ремесла – бортництва – ініціювали вишгородські дослідники.