#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Немішаєве
Київщина-суспільство

У Немішаєвому розроблятимуть стратегію розвитку разом із "U-LEAD з Європою"

11.01.2022
Залучивши експертів, у громаді планують створити насправді дієву стратегію.

У Немішаєвому розроблятимуть стратегію розвитку разом із

Немішаїве розроблятиме стратегію розвитку громади спільно з експертами програми "U-LEAD з Європою". Про це повідомили на сайті Немішаївської селищної ради.

"Для того, щоб розробити дієву стратегію розвитку Немішаївської громади, а не просто декларативний документ, селищна рада подала заявку на співпрацю за програмою "Підтримка розробки стратегій місцевого розвитку "U-LEAD з Європою".

Немішаївська селищна рада

Наразі стало відомо, що Немішаївську ОТГ відібрано у конкурсі "U-LEAD з Європою", а отже експерт програми в якості ментора проведе громаду "за руку" у процесі стратегування.

Створювати стратегію розвитку Немішаївської громади планують як за участі апарату селищної ради, так і місцевих жителів.

Нагадаємо, в грудні в Бучі відкрили центр "Дія.Бізнес".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.