Новини
Пригоди
Київ

У Києві чоловік через життєві негаразди намагався стрибнути з мосту

27.01.2022
Його вдалося умовити не робити непоправного завдяки звичайним перехожим, які вчасно повідомили патрульних.

У Києві чоловік через життєві негаразди намагався стрибнути з мосту - зображення

Вночі 26 січня чоловік хотів закінчити життя самогубством, стрибнувши з Паркового мосту. На щастя, його помітили звичайні перехожі та повідомили правоохоронцям. Коли вони прибули на місце, чоловік стояв за поручнями мосту, повідомляють в патрульній поліції Києва.

"Інспектори почали розмову з чоловіком, усіляко привертаючи його увагу. Схвильований громадянин повідомив патрульним, що не хоче жити через життєві негаразд".

Патрульна поліція Києва

Правоохоронцям таки вдалося переконати чоловіка не робити непоправного, тож зрештою він переліз через поручні назад. Його передали лякарям та ушпиталили.

Нагадаємо, минулого тижня сталося третє самогубство у лавах військових на Донбасі. А в грудні минулого року 36-річний військовослужбовець контрактної служби у Донецькій області вистрілив собі в голову.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.