Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА «Погляд» за середу, 23 лютого (ВІДЕО)

23.02.2022
Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція «Погляд» підготувала підбірку найважливіших подій середи, 23 лютого.

В Україні запроваджують надзвичайний стан

Надзвичайний стан планують ввести у всіх українських областях, крім Луганської та Донецької. Відповідне рішення прийняли під час засідання РНБО. Термін введення режиму надзвичайного стану - 30 днів. За необхідності президент зможе продовжити його ще на 30 днів з подальшим схваленням парламентом. Додаткові режимні обмеження запроваджують і в прикордонних районах.

Президент України Володимир Зеленський оголосив призов резервістів Збройних сил

Йдеться виключно про громадян, що належать до оперативного резерву. Призов відбуватиметься на тлі російської загрози та останніх подій, пов'язаних з визнанням бойовиків. Утім, президент України наголосив, що наразі в загальній мобілізації необхідності немає. Головне — це оперативно доукомплектувати українську армію та інші військові формування.

Країни продовжують вводити санкції проти Росії

Японія та Австралія впроваджують санкції проти РФ. Санкції Японії передбачають заборону на випуск облігацій РФ у країні, заморожування активів деяких росіян і обмеження на в'їзд громадян Росії до країни. Австрія своєю чергою поширила санкції на сепаратистські регіони, транспорт, енергетику, телекомунікацію, запаси нафти, газу та корисних копалин, а також на російські банки. ЄС також ввів нові санкції проти російських чиновників та пропагандистів.

Блінкен скасував зустріч з Лавровим через російську агресію

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що запланована на 24 лютого зустріч із головою Міністерства закордонних справ РФ Сергієм Лавровим не відбудеться через визнання Росією "ЛНР" та "ДНР". На його думку, зараз немає сенсу проводити цю зустріч, адже "Росія ясно заявила про свою повну відмову від дипломатії".

У МЗС Росії оголосили про евакуацію дипломатів з України

Міністерство закордонних справ Росії евакуює усіх дипломатів та персонал посольств з України. Відомство РФ звинувачує українську владу в недостатньому забезпеченні безпеки російських дипломатів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.