#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів
Вода

Купатися можна: в річці Унава провели дослідження

16.07.2021 Валерія Савенко 0

Фастівським лабораторним відділом досліджень в червні була проведена низка заходів для з’ясування безпечності річки Унава.

Фото: pixabay

Про це повідомляє Фастівська міська рада.

За результатами санітарно-мікробіологічного дослідження вода відповідає вимогам для рекреаційного використання, але не відповідає по санітарно-гігієнічним показникам в першій рекреаційній зоні. В другій рекреаційній зоні, за результатами санітарно-мікробіологічного дослідження вода відповідає вимогам для рекреаційного використання, але не відповідає санітарно-мікробіологічним вимогам.

Токсичних речовин в водоймі не виявлено.

Відділ досліджень може рекомендувати для використання річку Унава через її незначні перевищення по санітарно-гігієнічним показникам, але за іншими вимогами показники у нормі .

ІА “Погляд” вже повідомляв, чи можна купатися на ірпінських пляжах.

Ми розповідали також, що на Білоцерківщині річка потерпає від забруднень.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.