Блоги

Катерина Павелко: Спогади про Запоріжжя

06.10.2022
У 2014 році, коли війна почалася, ми жили на виїзді з Запоріжжя. Наш син Дарій народився під час Революції гідності, у березні Крим був анексований, а повз наші будинки щодня їхали колони військової техніки.

Катерина Павелко: Спогади про Запоріжжя - зображення

У 2014 році, коли війна почалася, ми жили на виїзді з Запоріжжя. Наш син Дарій народився під час Революції гідності, у березні Крим був анексований, а повз наші будинки щодня їхали колони військової техніки.

Ми не могли повірити, що це відбувається з нами, з нашою країною. Намагаючись впоратись з безнадією, влітку 2014 року ми якось непомітно для себе почали зйомки своєї першої та й єдиної короткометражки.

Вона була про янгола, що оберігає Запоріжжя - іноді незграбно, але з щирою любов'ю до міста і всіх людей, що у ньому живуть.

Акторами виступили прості веселі запорожці. Ідею фільму нам подарував талановитий сценарист з Енергодару. Оператором став наш друг-росіянин. Ми працювали над 19-хвилинним фільмом 4 роки.

Зважаючи на російську мову в кадрі і літеру Z у назві, я закрила доступ в ютубі до нього. Але я безмежно його люблю за те, що ми зберегли Запоріжжя таким, яким я його завжди пам'ятатиму. Ми завершили монтаж і переїхали до Вишгороду.

Сьогодні відчуваючи сильний біль від того, що орки влучили в саме серце Запоріжжя, змонтувала відео з кадрів нашого фільму та інших родинних зйомок.

Дуже багато моїх улюблених місць, де зростала я, а потім - мої діти, сьогодні зруйновані чи окуповані орками...

Але, попри біль, в мені жива надія, що ми розсіємо російську темряву, федерація зла розпадеться на попіл, а Україна буде світитись навіки...

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Катерина Павелко

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.