Новини
Україна

Ігри Нескорених-2025: заявки на участь до 21 квітня (ВІДЕО)

Національний відбір до збірної проведуть з класичних для цих змагань видів спорту: баскетболу на кріслах колісних, веслування на тренажерах, волейболу сидячи, пауерліфтингу, стрільби з лука, настільного тенісу, штовхання ядра, метання диска, бігу.

Українська збірна готується до участі у міжнародних змаганнях для ветеранів та військовослужбовців Invictus Games 2025. Змагання цього року відбудуться у Ванкувері-Вістлері, Канада, і стануть першими зимовими гібридними Іграми в історії.

Про це повідомляє фонд "Повернися живим".

Головна мета заходу – психологічне та фізичне відновлення учасників.

Реєстрація учасників триває до 21 квітня, а відбір включає дисципліни, такі як стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, пауерліфтинг, веслування на тренажері, волейбол сидячи, плавання, настільний теніс та баскетбол на кріслах колісних.

Національні змагання, за результатами яких оберуть 35 учасників для збірної України, розпочнуться наприкінці травня.

Подати заявку можна за посиланням.

Нагадаємо, представник Білоцерківської громади здобув золото, срібло та увійшов до трійки кращих жимовиків, зайнявши ІІІ місце в абсолютній першості на чемпіонаті України з паверліфтингу UPC

Шульга Євгеній здобув І місце з паверліфтингу в категорії до 82.5 кг та ІІ місце у жимі лежачи в категорії до 82.5 кг. Також він увійшов в трійку кращих жимовиків зайнявши ІІІ місце в абсолютній першості.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.