Силач із Білої Церкви переміг у Кубку України з пауерліфтингу
![Силач із Білої Церкви переміг у Кубку України з пауерліфтингу Силач із Білої Церкви переміг у Кубку України з пауерліфтингу - зображення](/storage/resized/lg/news/9bd20b7f-668c-4ad6-823c-fea23e8f0c03/photo_2024-04-16_09-21-20.jpg)
Про це повідомляє "Біла Церква - БЕЗ ТАБУ".
Житель с. Шкарівка Шульга Євгеній здобув І місце з паверліфтингу в категорії до 82.5 кг та ІІ місце у жимі лежачи в категорії до 82.5 кг.
Також він увійшов в трійку кращих жимовиків зайнявши ІІІ місце в абсолютній першості.
Євгеній став майстром спорту з паверліфтингу та майстром спорту міжнародного класу з жиму лежачи.
![Силач із Білої Церкви переміг у Кубку України з пауерліфтингу Силач із Білої Церкви переміг у Кубку України з пауерліфтингу - зображення](/storage/resized/lg/news/9bd20b7f-668c-4ad6-823c-fea23e8f0c03/photo_2024-04-16_09-21-21.jpg)
Нагадаємо, Ірпінська борчиня Ірина Коляденко отримала сертифікат на 100 000 грн від міста для підготовки до Олімпійських ігор. Його вручили під час 39-ої сесії Ірпінської міської ради.
Раніше ми розповідали, що відома борчиня з Ірпеня - Ірина Коляденко отримала відзнаку "За сприяння війську" отримала від Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.