![Хуліганів, що дебоширили в електричці на Київщині, відправили під домашній арешт](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/Huliganiv-shho-deboshyryly-v-elektrychtsi-na-Kyyivshhyni-vidpravyly-pid-domashnij-aresht.jpg)
Молодикам, які у стані алкогольного сп’яніння хуліганили в електропотязі, повідомлено про підозру. Про це йдеться у повідомлені прокуратурі Київської області.
Нагадаємо, 12 лютого троє молодиків, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в електропоїзді «Миронівка – Фастів» на перегоні "Лютарський-Ольшаниця", вчинили грубе порушення громадського порядку.
Вони почали стукати ногами в двері до кабіни машиніста, намагаючись проникнути до середини, висловлювались, при цьому нецензурною лексикою та погрожували застосувати насильство.
Стрілець воєнізованої охорони на залізничній станції Миронівка, який в цей час перебував у кабіні машиніста електропотяга, увійшов в середину вагона, та вирішив припинити хуліганські дії, зробивши зауваження хуліганам щодо їх зухвалої поведінки. Проте вони на зауваження не відреагували.
Працівнику охорони довелось здійснити один попереджувальний постріл в гору, на який останні не відреагували, та чотири постріли в сторону злочинців, заподіявши їм тілесні ушкодження та змусивши останніх припинити свої злочинні дії.
Молодикам повідомили про підозру за ч. 3 ст. 296 КК України (хуліганство), судом до останніх застосовано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
За вчинене чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.