Культура
Україна-суспільство

Художній серіал “Перші дні” про лютий-2022 покажуть в Україні (ВІДЕО)

Фільм уже дивляться в 12-ти країнах.

"Перші дні" — це шість історій від шести режисерів. Кожен епізод "Перших днів" — це художній мініфільм, натхненний справжніми подіями, а деякі персонажі мають прототипів у реальному житті, розповідає про стрічку Катерина Вишневська, директорка з розвитку та копродукції Film.ua Group і продюсерка проєкту.

Художній серіал “Перші дні” про лютий-2022 покажуть в Україні (ВІДЕО) - зображення
Кадр із фільму

Історії, які побачать глядачі стрічки:

  • Ольга з дітьми вимушена жити в одному домі з двома чоловіками — нинішнім і колишнім;

  • Максима війна застає на роботі — у зоопарку, звідки він не може виїхати;

  • безхатько, що живе в машині, допомагає місцевій ТрО;

  • хлопчик Єгор заспокоюється тим, що у своїй уяві збиває ракети, як злих пташок;

  • німець Клаус приїжджає до Києва, щоб забрати дівчину, але опиняється серед волонтерів і долучається до їхньої праці;

  • легенда української естради, прототипом якої став Андрій Данилко, проводить стрими зі своєї столичної квартири — і стає натхненням для мільйонів.

Художній серіал “Перші дні” про лютий-2022 покажуть в Україні (ВІДЕО) - зображення

Прем’єра серіалу відбулася 1 листопада на Netflix в низці європейських держав: Польщі, Чехії, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, балтійських і балканських країнах. Проєкт TCA | USAID надав серіалу «Перші дні» часткове фінансування та консультаційну підтримку.

Тепер кіно покажуть на телеекранах. У більш ніж 12 державах, як-от Ісландії, Австралії та Франції, стрічку покажуть національні телеканали. В Україні транслюватимуть на 1+1.

Нещодавно, презентували історичну драму "Щедрик" режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко. Сценарій створила письменниця, авторка історичних романів Ксенія Заставська. Розповідає про життя української, польської та єврейської родин під час двох окупацій – радянської та нацистської Німеччини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.