Грабіжник із Василькова обкрадав гаражі та сараї
32-річний житель міста Васильків методично обкрадав господарчі приміщення та гаражі васильківчан, пошкоджуючи замки. Брав все, що міг, починаючи від електролобзиків, мотоблоку та інших електроінструментів, закінчуючи рибальськими вудками.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/107190731_728251937938044_3659162883086896166_o.jpg)
Причетність чоловіка, раніше судимого за аналогічні злочини, поліцейські Васильківщини встановили мінімум до 6 крадіжок, як розповіли кореспонденту ІА «Погляд» у Васильківському відділі поліції. Але наразі слідчі дії тривають, тож епізодів крадіжок, до яких причетний затриманий чоловік, може стати більше.
Викрадені цінні речі вилучено в якості речових доказів, а після розслідування буде повернуто власникам.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про оголошення грабіжнику підозри.
Фото - поліція Васильківщини
Читайте також, як «туристи» намагалися винести із зони ЧАЕС 5 кг грибів та 6 кг ягід.
Раніше "Погляд" інформував, що у Баришівському районі чоловік вирубав дерева на майже 300 тис грн. Тепер громадянину загрожує в’язниця.