Новини
Україна
Новини Київської області
Гостомель

Гостомель - розкрадання мільйонів на відбудову: BIHUS.info опублікували розслідування (ВІДЕО)

У Гостомельській селищній військовій адміністрації пояснили свої дії наслідками повномасштабної війни та необхідністю проводити закупівлі швидко. А також заявили, що перевірка підрядників не є частиною їхніх обов’язків.

Гостомельська селищна військова адміністрація виділяла мільйони на відбудову підставним підрядникам.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні BIHUS.info.

Журналісти дослідили інформацію, про публічні закупівлі Гостомельської адміністрації за останній рік. У результаті стало відомо, що місцева влада взагалі не проводила ніякі конкурси, а просто підписували угоди зі самостійно обраними підрядниками.

Кошти з бюджету на відбудову Гостомеля отримали мешканець “ДНР”, рівненський священик з кредитами і пенсіонерка з Миколаєва, а також ще десяток подібних підрядників. Окрім того деякі ФОПи і компанії реєструвалися вже безпосередньо перед підписанням угод.

Загалом місцеві жителі самотужки прибирали те, що залишилося від їхніх зруйнованих домівок. Однак для повного демонтажу необхідна спеціалізована техніка, з якою б мала допомогти місцева влада, але натомість Гостомельська селищна військова адміністрація просто ігнорує звернення.

За документами місто відбудовувалося, але підрядники приписували до своїх заслуг те, що жителі відремонтували самостійно.

Ознайомитися детальніше з розслідуванням ви можете за посиланням.

Читайте також: