#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Голів райдержадміністрацій повідомили про звільнення

19.01.2021 Косянчук Інна 0

Про це йдеться у розпорядженні президента України від 18 січня «Про деякі питання, пов'язані з реорганізацією районних державних адміністрацій».

Фото Укрінформу

У розпорядженні президента України  №6/2021-рп від 18 січня йдеться про кадрові питання, пов’язані з діяльністю голів районних держадміністрацій у ході децентралізаційних процесів. Розпорядження опубліковане на офіційному сайті президента України.

У ньому, зокрема, зазначається: «Відповідно до частини четвертої статті 118 Конституції України, у зв'язку з проведенням реорганізації районних державних адміністрацій: Головам обласних державних адміністрацій в установленому порядку повідомити голів районних державних адміністрацій, що припиняються, про наступне звільнення з посади на підставі пункту 6 частини другої статті 9 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Також у документі зауважується, що це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

Згідно з урядовим розпорядженням від 16 грудня 2020 р. № 1635-р «Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій» на Київщині утворено такі райдержадміністрації:

-згідно додатка №1 (Перелік районних державних адміністрацій, що реорганізуються шляхом приєднання до районних державних адміністрацій, розташованих в адміністративних центрах районів, утворених постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 р. № 807-IX) - Білоцерківська, Бориспільська, Броварська, Вишгородська, Обухівська, Фастівська.

- згідно додатка №2 (Перелік районних державних адміністрацій, що утворюються як нові юридичні особи публічного права) та додатка №3 (Перелік районних державних адміністрацій, що реорганізуються шляхом приєднання до районних державних адміністрацій, утворених як нові юридичні особи публічного права) - Бучанська.

Як повідомляв «Погляд», КСУ відкрив провадження у справі щодо конституційності постанови про утворення та ліквідацію районів.

Також «Погляд» інформував, що надійшло майже 100 скарг щодо порушення мовного закону.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.