#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Ганна Маляр: забирати жінок до армії ніхто не буде (ВІДЕО)

28.12.2021
Порядок взяття на військовий облік потребує оновлення та вдосконалення.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр розповіла, що військовий облік жінок був і раніше. Від 1994-го року жінок близько 40 професій могли взяти на військовий облік. Відтоді деякі професії зникли, інші — з'явились.

"Військовий облік був і раніше. Він містив певний перелік професій, що ставали підставою для взяття жінок на військовий облік. Втім, частина професій зникають, натомість з’являються нові. Тому й система обліку та законодавство потребують оновлення", — повідомляє Ганна Маляр.

У Міністерстві оборони працюють над тим, щоб перевести процес військового обліку українців в онлайн-формат.

"Нині ми працюємо над тим, аби цей процес зробити максимально зручним. Там, де це можливо, перевести його в онлайн-формат та автоматизувати, щоб людина мала якомога менше справ із папірцями", — розповіла Ганна Маляр.

Протягом 2022 року Генеральний штаб створить низку документів, які зроблять процес військового обліку зрозумілим, прозорим та максимально зручним.

Ганна Маляр нагадала, що жінкам не потрібно терміново йти до військоматів. Це можна зробити протягом усього 2022 року.

Нагадаємо, Міноборони України опублікувало покрокову пам'ятку для жінок, яким необхідно стати на військовий облік.

Раніше повідомлялося, що на військовий облік візьмуть вагітних жінок та жінок із малолітніми дітьми.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.