Новини
Фастів
Надзвичайні новини
Розшук

Фастівська поліція розшукала зниклого хлопчика


Фастівські поліцейські спільно з працівниками управління поліції охорони в Київській області розшукали та повернули до дому зниклого 11-річного хлопця, який не повернувся зі школи, про що раніше повідомляв «Погляд».

Про це повідомив керівник Фастівського відділення поліції Сергій Мячиков.

До чергової частини Фастівського відділення поліції звернулась мешканка села Мотовилівка Фастівського району із повідомленням про зникненням її неповнолітнього сина. Виявилось, що не дочекавшись свого чада зі школи до дому, схвильована мати самотужки розпочала його пошуки, але безрезультатно.

Тож правоохоронці негайно були орієнтовані на пошуки 11-річного хлопчика. За декілька годин неповнолітнього було знайдено в електропотязі Фастів- Київ. Дитину поліцейські передали батькам. З хлопчиком та його мамою проведено профілактичну бесіду. Наразі працівники ювенальної превенції з'ясовують, з яких причин дитина покинула домівку.

Поліція Фастівщини звертається до всіх громадян: якщо у вас пропав родич або близька людина, то в першу чергу повідомляти про це правоохоронців за номером «102», а вже потім, якщо є можливість, починайте самостійні пошуки. У цьому випадку дорогоцінний час не буде втрачено, і шанси розшукати близьких значно зростуть.